Inne

Nie tylko lalki Barbie podobają się dziewczynkom

Michał Wolański
wrz 21 2017

lalki Barbie

Choć mogłoby się wydawać, że lalka Barbie jest spełnieniem marzeń każdej małej dziewczynki, najlepszą zabawką na prezent i świetnym elementem do dziewczęcego pokoju, co jednak nie zawsze tak jest i nie warto podchodzić do wyboru lalki stereotypowo. Jest wiele innych, ciekawych i świetnie zaprojektowanych lalek i laleczek, które przypadną do gustu dziewczynkom w różnych przedziałach wiekowych.

Lalki i zabawki Lalaloopsy

Zabawki z kolekcji Lalaloopsy są inspirowane popularną bajką dla przedszkolaków, która przypadła do gustu wielu dzieciom. Zabawki z tej serii to zarówno lalki Lalaloopsy, jak również ubranka i liczne akcesoria. To elementy, które są odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 lub od 4 lat i znakomicie nadają się do wielu zabaw.

Ekspert sklepu Hulahop.pl radzi, by sięgać po zabawki dla dziewczynek, które są inspirowane ulubionymi bajkami, filmami lub grami. Jeśli dziecko przepada za konkretną bajką, to z całą pewnością najbardziej ucieszy się właśnie z upominku, który jest z tą bajką związany. Takie zabawki świetnie nadają się na prezent na różne okazje.

Lalki Monster High

Popularność filmów i gier Monster High robi wrażenie. Po lalki Monster High, zabawki, piórniki, zeszyty i inne elementy sięgają dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Można z całą pewnością powiedzieć, że to jedna z popularniejszych serii lalek i zabawek dla dziewczynek.

Lalki Monster High to zdecydowane przeciwieństwo estetyki, do jakiej przyzwyczaiły nas lalki Barbie i właśnie to decyduje o ich wyjątkowości na dziecięcych półkach.

Lalki Annabell

To wyjątkowe lalki, które pod wieloma względami są wizualnie zbliżone do niemowląt. Lalki z kolekcji Annabell są przystosowane do zabawy już przez trzyletnie dzieci i można dokupić do nich liczne akcesoria, ubranka i zabawki. To lalki, które są całkowicie odmienne od lalek Barbie, ale właśnie w tym tkwi ich wyjątkowy urok – mogą być ulubionymi lalkami do zabawy w dom, do spacerów z wózkiem i do opiekowania się.

Asortyment zabawek dla dzieci jest obecnie tak szeroki, że bez problemu można znaleźć w nim lalki o różnych wielkościach, kształtach i o zróżnicowanej estetyce. Część zabawek, które sprawiają szczególną frajdę dzieciom, jest inspirowanych popularnymi bajkami i grami i to całkiem ciekawe rozwiązanie, bo umożliwia przeniesienie przygód bajkowej postaci do domowych, dziecięcych realiów.

 

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *