Rodzina

Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci – jak wybrać najlepszy model?

Robert Michoń
wrz 27 2022

Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci to absolutna klasyka plenerowych imprez. Te kolorowe, miękkie, a co najważniejsze – bezpieczne atrakcje dostarczają najmłodszym ogromnej frajdy. Aby jednak móc mieć pewność, że zakupiony model zjeżdżalni spełni pokładane w nim oczekiwania, musi zostać odpowiednio dobrany. Jak wybrać dmuchaną atrakcję, by nie żałować wyboru? Podpowiadamy!

Dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci – czy warto?

Stoisz przed wyborem dmuchanych atrakcji dla dzieci? Być może zastanawiasz się, czy w ogóle warto decydować się na zakup dmuchańca-zjeżdżalni. Rozważając ten krok, warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest dostępna powierzchnia. Dmuchane zjeżdżalnie są duże, zwykle jednak bez większych problemów można wpasować je w przestrzeń plenerowych imprez.

Kolejnym czynnikiem może być wiek uczestników. Jeśli na danym wydarzeniu będą obecne dzieci, zdecydowanie docenią one dostęp do tego rodzaju atrakcji. Na dmuchanych zjeżdżalniach bawią się zarówno kilkuletnie maluchy, jak i młodsze nastolatki. Pod uwagę warto wziąć także liczbę uczestników imprezy.

Bezpieczeństwo zjeżdżalni dla dzieci – na co zwrócić uwagę?

Doskonale wiesz, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników. W tej kwestii nie ma miejsca na kompromisy – wybierając dmuchaną zjeżdżalnie, poświęć szczególną uwagę zgodności danego modelu z aktualnie obowiązującymi normami. Producent atrakcji powinien być w stanie dostarczyć pełną dokumentację dla produktu. Wytrzymałe, posiadające wszelkie atesty i wykonane z trwałych materiałów zjeżdżalnie znajdziesz na przykład w ofercie GunGan, dostępnej na stronie https://gungan.pl/49-dmuchane-zjezdzalnie.

Jaka dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci na imprezę plenerową?

Dmuchane zjeżdżalnie to wyjątkowo uniwersalne atrakcje. Bez problemu wpasowują się one w przestrzeń wielu rodzajów wydarzeń, od rodzinnych przyjęć po ogromne festyny. Z ich pomocą można zaaranżować strefę dla dzieci na małej imprezie lub stworzyć rozbudowany plac zabaw w parku rozrywki. Jednak jak wybrać odpowiedni model zjeżdżalni?

Dmuchane zjeżdżalnie na wydarzenia z dużą liczbą gości

Szykuje się duża impreza? By uniknąć kolejek, na większych wydarzeniach dobrze będzie zainstalować więcej niż jedną zjeżdżalnię lub zdecydować się na modele dmuchańców o większej przepustowości. Szczególnie dobrze sprawdzą się w tym przypadku zjeżdżalnie podwójne – modele te są wyposażone w dwa tory. Dobrym pomysłem może być też wybór klasycznej zjeżdżalni w wersji powiększonej. Model ten wyróżnia się szerokim torem, z którego może korzystać kilkoro dzieci jednocześnie.

Dmuchane zjeżdżalnie tematyczne – ożyw swoją imprezę wyjątkowymi atrakcjami!

Dzieci kochają kolorowe dmuchane zjeżdżalnie. Aby przyciągnąć uwagę najmłodszych uczestników imprezy, wystarczy wybrać efektowny model atrakcji. Dużą popularnością wśród maluchów cieszą się dmuchane zjeżdżalnie z motywami nawiązującymi do świata dziecięcej wyobraźni. Bajkowa dżungla, piracki statek, podmorski świat albo farma pełna przyjaznych zwierzęcych mieszkańców – możliwości jest mnóstwo! Zjeżdżalnie tematyczne znajdziesz na przykład w ofercie firmy GunGan, polskiego producenta dmuchanych atrakcji.

Artykuł partnera

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *