Inne

Sprzęt AGD o dużych możliwościach – przegląd inteligentnych urządzeń

Robert Michoń
mar 1 2018

Nie da się ukryć, że lubimy urządzenia typu Smart – smartwatche, smartfony, telewizory itd. Nic dziwnego, że także sprzęt AGD zaczyna oferować coraz większe możliwości. Jako przykład może posłużyć pralka Samsung Quick Drive czy LG TwinWash. Sprawdziliśmy, jakie inteligentne urządzenia są dostępne na rynku – oto szybki przegląd najciekawszych.

Inteligentne urządzenia już zdecydowanie zadomowiły się w naszych mieszkaniach – pralka 9 kg lub inna, lodówka, odkurzacz, telewizor itd. Korzystanie z nich stało się dla nas niemal naturalne i trudno wyobrazić sobie wykonywanie niektórych czynności bez nich. Trzeba przyznać, że ułatwiają także wykonywanie codziennych obowiązków, za którymi mało kto przepada…

Biała pralka 9 kg – Samsung Quick Drive WW90M741NOA

Jeśli zależy Ci na szybkim i skutecznym praniu, pralka Samsung Quick Drive spełni te wymagania. Dzięki nowoczesnej technologii ubrania poruszają się w różnych kierunkach, a bęben oraz pulsator (płyta tylna) obracają się niezależnie od siebie. Ponadto pralki te wyposażono w system Smart Control – możesz sterować urządzeniami zdalnie, z dowolnego miejsca. Ustawisz optymalny program, uruchomisz pranie, a także otrzymasz powiadomienia o jego postępach. Oferta modeli jest bardzo szeroka – do wyboru jest m.in. pralka 9 kg, ale też 8 kg czy 10 kg.

Lodówka LG InstaView Door-in-Door

Nowoczesna biała pralka to jedno z inteligentnych urządzeń AGD. Zwraca też uwagę lodówka LG InstaView Door-in-Door robi wrażenie już designem – wyposażona została m.in. w szklany panel. Po stuknięciu w drzwi, jej wnętrze rozświetla się i możemy przypomnieć sobie jej zawartość, nie otwierając drzwi. Do komory Door-in-Door można zaś sięgnąć po przekąski i napoje, jeśli naciśniemy odpowiedni przycisk. Można także jednym przełącznikiem ustawić wilgotność odpowiednią do przechowywania owoców i warzyw. Co najważniejsze, lodówkę można obsługiwać za pomocą smartfona, będąc poza domem.

Odkurzacz Carneo Smart Cleaner 770 Super

Do przydatnych produktów, które oszczędzają nasz czas i pieniądze, zaliczamy także odkurzacze. Dzięki nim w domu jest czysto, pachnąco i świeżo. Wystarczy je mianowicie odpowiednio zaprogramować, aby same jeździły po mieszkaniu i wymiatają brud z różnych zakamarków. Po pracy nie musimy martwić się o sprzątanie – wrócimy na gotowe! Carneo Smart Cleaner wyposażono nawet w czujnik schodów oraz zbliżeniowy, dzięki czemu nie będzie obijał się o meble. Będzie też odpowiedni do czyszczenia podłóg i dywanów!

Wśród inteligentnych urządzeń warto wspomnieć też np. o piekarnikach uruchamianych ze smartfona. Możesz włączyć pieczenie w drodze do domu, aby od razu po powrocie cieszyć się gotowym obiadem.

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *