Inne

Darmowy terminal płatniczy - dlaczego warto zdecydować się na rozwiązanie bezprzewodowe?

Robert Michoń
kwi 29 2021

Od podstawowej akceptacji płatności po bardziej zaawansowane funkcje i możliwości - urządzenia takie jak terminale płatnicze, zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i prostocie dokonywania wszelkich płatności za usługi i produkty. Zapewniają sprzedawcom elastyczność i są narzędziem, którego potrzebują, aby działać wydajnie i łatwo. Co trzeba wiedzieć o darmowych terminalach płatniczych? Dlaczego rozwiązania bezprzewodowe są najlepszym wyborem?

Terminale bezprzewodowe - dlaczego warto z nich korzystać?

To, co wyróżnia terminale bezprzewodowe to przede wszystkim łatwość przenoszenia, czyli bardzo duża mobilność. Dzięki zwinnej konstrukcji modele są łatwe w transport (nadają się więc do stosowania przez dostawców jedzenia czy kurierów) i oferują pełne spektrum łączności bezprzewodowej. Morał? Dzięki temu sprzedawcy nigdy się nie rozłączą, bez względu na to, gdzie znajduje się terminal.

Oprócz korzyści z mobilności urządzeń ta gama produktów umożliwia szybszy przepływ transakcji, aby przyspieszyć proces płatności poprzez akceptację dowolnych metod płatności. Aby wspierać usługi publiczne oraz integrację finansową i umożliwiać innowacyjne płatności terminale bezprzewodowe dostępne są z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii uwierzytelniania biometrycznego. 

Bez względu na to, czy jest to dzień wyprzedaży, w którym prędkość sprzedaży jest naprawdę kluczowa, czy to kierowca dostawczy jeżdżący po mieście, czy klient pytający o stan magazynowy produktu, darmowe terminale płatnicze, które można pozyskać dla swojej firmy, zawsze bezproblemowo wykonają zadanie.

Co jeszcze warto wiedzieć o terminalach bezprzewodowych?

Mobilne punkty sprzedaży (czyli terminale POS) wychodzą naprzeciw nowym potrzebom konsumentów w zakresie płatności. Oferowanie elastyczności i swobody płatności wymaga łączności mobilnej i bezprzewodowej. Taka oferta rozwiązań mobilnych dla przedsiębiorstw została zaprojektowana, aby umożliwić sprzedawcom detalicznym wyjście poza pas kasowy i zaoferować konsumentom spersonalizowane zakupy z usługami o wartości dodanej.

Jak uzyskać darmowy terminal płatniczy?

Czy wiesz, że teraz możesz zyskać terminal płatnicy za darmo? Wystarczy spełnić kilka warunków, by zapewnić swojej firmie sprawne narzędzie do zarządzania nawet na jeden rok! Co trzeba wiedzieć? 

Aby uzyskać darmowy terminal płatniczy, należy podpisać umowę na 12 miesięcy. W tym czasie można zdecydować, czy to rozwiązanie rzeczywiście sprawdza się w danej firmie. Jeśli tak - można przedłużyć umowę i zapewnić swojej firmie nawet do 20 proc. więcej klientów. Jak to? Tak, aż tyle z chęcią wybiera firmy, które zapewniają płatność bezgotówkową.

Otrzymując darmowy terminal płatniczy przez 12 miesięcy nie płacisz nic - ani kosztów dzierżawy, ani jakichkolwiek prowizji od transakcji. Wszystko jest na tyle jaśnie i przejrzyście, by Twój biznes mógł się prężnie rozwijać.

Dla kogo darmowy terminal płatniczy jest możliwy do pozyskania?

Terminal płatniczy za darmo możne uzyskać każdy, kto:

  • - w ciągu ostatniego roku (a dokładniej 12 miesięcy) nie przyjmował jakichkolwiek płatności bezgotówkowych, które były wykonywane za pośrednictwem kart płatniczych;
  • - nie posiada więcej niż pięciu placówek, w których prowadzony jest handel bądź usługi, a które działają pod jednym, tym samym znakiem towarowym;
  • - nie jest franczyzobiorcą ani nie jest zrzeszony w jakiejkolwiek grupie zakupowej, która działa pod jednym, tym samym znakiem towarowym;
  • - nie jest jednostka administracji publicznej ani szczebla rządowego lub samorządowego, nie uczestniczy też w programie „Programie upowszechnienia płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej”; operatorem automatów vendingowych i innych urządzeń samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).

Artykuł partnera

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *