Inne

Płać za każdy przejechany kilometr zamiast stałej raty leasingowej

Robert Michoń
maj 22 2017

W swojej codziennej działalności korzystasz z pojazdów? Poza tymi, które zakupiłeś za gotówkę lub kredyt, korzystasz również z leasingu? Poznaj zatem innowacyjną ofertę w zakresie leasingu – Happy Miles. Dlaczego powinieneś się nią zainteresować?

Rata leasingu dopasowana do kondycji finansowej firmy

Jeżeli korzystasz lub korzystałeś z leasingu, to z pewnością wiesz, że takie rozwiązanie ma wiele zalet. Poza tym, że nie musisz angażować środków własnych, pozostaje jeszcze kwestia zdolności kredytowej – nie maleje ona, a – co za tym idzie – w każdej chwili możesz wystąpić o kredyt obrotowy czy kartę kredytową.

Mimo że leasing ma wiele zalet, nie jest pozbawiony wad. Główną, czyli z góry ustaloną ratę, wyeliminowali twórcy innowacyjnego rozwiązania w postaci Happy Miles. To oferta leasingu, ale w tym przypadku klient płaci:

  • niewielką stałą miesięczną ratę – w przypadku samochodu dostawczego Opel Vivaro wynosi ona 318 zł miesięcznie netto,
  • za każdy pokonany pojazdem kilometr – w przypadku powyższego pojazdy opłata wynosi 36 gr za kilometr.

Powyższe rozwiązanie eliminuje problem, z którym borykało się dotychczas wielu klientów – koniecznością korzystania z oszczędności w miesiącach przestoju, aby opłacić ratę leasingową. Ponieważ rata leasingu jest uzależniona głównie od ilości pokonanych kilometrów, firma płaci mniej wówczas, gdy chwilowo nie ma zleceń i więcej, gdy klientów przybyło.

Flotą pojazdów zarządzaj sprawniej niż dotychczas

Czy wiesz, że decydując się na leasing Happy Miles, otrzymasz również narzędzia, za pomocą których będziesz mógł zarządzać flotą pojazdów?

Za pomocą specjalnych aplikacji szybciej niż dotychczas będziesz mógł m.in. kontrolować zużycie paliwa, planować trasy przejazdów czy zarządzać kierowcami. To jednak nie wszystko, bo nie umkną ci przeglądy techniczne czy ubezpieczenia poszczególnych samochodów wchodzących w skład twojej floty.

Posiadając co najmniej kilka pojazdów, świetnie orientujesz się, że sporym kosztem miesięcznym jest zakup paliwa, prawda? Czy wiesz, że na jego zużycie wpływa również sposób jazdy kierowców? Oceniając ich i dając im cenne wskazówki, możesz sprawić, że będą jeździć zgodnie z zasadami eco-drivingu. To dla twojej firmy oznacza konkretne korzyści.

Używać, ale bez konieczności posiadania

Leasing dla firmy Happy Miles to innowacyjne rozwiązanie wpisujące się w modny i popularny ostatnimi czasy nurt, zgodnie z którym, aby używać rzecz, wcale nie trzeba jej mieć. Jeżeli szukasz przede wszystkim możliwości powiązania wydatków z kondycją finansową firmy i w mniejszym stopniu zależy ci na oszczędzaniu, to ten model leasingu powinien przypaść ci do gustu.

Korzystasz z leasingu? Przerzuć się na rozwiązanie, które zapewni ci większa elastyczność. Dzięki temu, że raty są ruchome – ich wysokość zmienia się z ilością przejechanych kilometrów, nie będziesz musiał korzystać z pożyczek czy kredytów obrotowych, aby sfinansować bieżącą działalność swojej firmy. To rozwiązanie dedykowane przedsiębiorcom jak ty – zainteresowanym praktycznymi nowościami dostępnymi w ofertach banków.

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *