Natura i zdrowie

Podkręć rzęsy bez zalotki z tuszem L’Oréal Paris False Lash Wings! Niewiarygodny efekt!

Dorota Plichta
gru 5 2017

rzęsy

Marzysz o zalotnie podkręconych i ekstremalnie pogrubionych rzęsach? Poznaj tusz L’Oréal Paris False Lash Wings i uzyskaj niewiarygodny efekt bez użycia zalotki oraz sztucznie doklejanych rzęs! Poznaj właściwości mascary L’Oréal Paris False Lash Wings i postaw na głębokie i mocno podkreślone spojrzenie!

Tusz L’Oréal Paris False Lash Wings - w czym tkwi jego sekret?

Tusz L’Oréal Paris False Lash Wings to pierwszy taki kreator rzęs tej marki, który jest w stanie sprawić, że rzęsy będą spektakularnie pogrubione i rozpostarte od nasady aż po same końce. Maskara posiada jednocześnie bardzo lekką formułę, która nie skleja rzęs, nie kruszy się i nie powoduje grudek. Efekt zastosowania maskary to intensywnie pogrubione i podkręcone rzęsy oraz zniewalające spojrzenie!

Podkręcający i pogrubiający tusz L’Oréal Paris False Lash Wings swoją skuteczność zawdzięcza rewolucyjnej szczoteczce Scuplt w kształcie grzebyka, która pozwala na widoczne zwiększenie objętości rzęs już od samej nasady. Ponadto maskara wypełnia luki pomiędzy włoskami dla uzyskania efektu tightline i idealnie je wydłuża w zewnętrznych kącikach oczu.

Jak aplikować tusz L’Oréal Paris False Lash Wings?

Jeżeli zależy nam na tym, by uzyskać spektakularny i olśniewający efekt pogrubionych oraz podkręconych rzęs, musimy zwrócić uwagę również na właściwy sposób aplikacji maskary od L’Oréal Paris. Wyjątkowe właściwości tuszu False Lash Wings L’Oréal Paris nie wymagają jednak użycia dodatkowych sprzętów takich, jak: zalotka, kępki sztucznych rzęs czy specjalna szczoteczka do ich rozczesywania, bowiem efekt podkręcenia, zwiększonej objętości i perfekcyjnego rozczesania włosków otrzymamy wyłącznie poprzez aplikację tuszu L’Oréal Paris False Lash Wings.

  • Pamiętajmy jednak o tym, by podczas aplikacji tuszu do rzęs postawić na 2 warstwy maskary - 3 warstwy (lub więcej) produktu mogą sprawić, że rzęsy zaczną się sklejać, a na ich powierzchni pojawią grudki, zaś 1 warstwa może okazać się niewystarczająca, aby podkreślić zjawiskową objętość naszych rzęs.
  • Tusz najlepiej aplikować na rzęsy zygzakowatym ruchem - od nasady aż po same końce. W ten sposób będziemy miały pewność, że produkt pokrył całą powierzchnię rzęs.
  • Chcąc dodatkowo zwiększyć objętość rzęs i nadać makijażowi zjawiskowego wyglądu, narysujmy na górnej powiece cieńszą lub grubszą kreskę przy pomocy eyelinera.

 

Materiał zewnętrzny

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *