Inne

Skąd wziąć szybką pożyczkę gotówkową?

Dorota Plichta
paź 8 2018

pożyczka gotówkowa

Potrzebujesz pieniędzy na już, na teraz. Nie ma ani chwili do stracenia, więc załatwianie formalności w banku jest wykluczone. Skąd w takiej sytuacji wciąż niezbędne środki? Rozwiązaniem są szybkie pożyczki gotówkowe. Dowiedz się, gdzie je możesz uzyskać i na jakich warunkach.

Najlepsze pożyczki w Internecie

Sytuacja finansowa wielu Polaków sprawia, że nie mają szans na uzyskanie kredytu, nawet gdyby chcieli. Brak stałego zatrudnienia, zbyt niskie dochody, brak jakiegokolwiek zabezpieczenia – wszystko to powoduje, że banki nie są skore do udzielania kredytów. A kiedy nagłe wydatki wiszą nad głową niczym gilotyna i nie ma od nich ucieczki, przy braku własnych środków jakoś trzeba sobie poradzić. W sytuacji właściwie jedynym rozwiązaniem stają się szybkie pożyczki gotówkowe. Gdzie je można otrzymać?

W odróżnieniu od kredytów szybkie pożyczki mogą być udzielane nie tylko przez banki, ale również przez firmy prywatne. Regulują je bowiem przepisy zawarte w kodeksie cywilnym, a nie w prawie bankowym, którym szybkie pożyczki nie są objęte. I tak jak kredyt 50 tys. możesz dostać online, tak i szybką pożyczkę bez problemu uzyskasz przez Internet, choć nie na tak wysoką kwotę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby udać się po pożyczkę do wybranej firmy działającej stacjonarnie, jednak lepszym rozwiązaniem wydaje się Internet. Dlaczego?

Porównuj i nie przepłacaj

Po pierwsze, w Internecie masz łatwy dostęp od dziesiątek, jeśli nie setek pożyczek, podczas gdy przedstawiciel danej firmy proponuje wyłącznie własne produkty. Działając online, bez wychodzenia z domu możesz się zorientować w sytuacji na rynku i dowiedzieć się, która firma oferuje najlepszą, najkorzystniejszą pożyczkę. W tego rodzaju porównaniu bardzo pomocne są wszelkiego rodzaju kalkulatory gotówkowe, które w ramach jednej strony dają dostęp do wielu ofert.

Kalkulator gotówkowy gwarantuje, że najlepsza oferta nie przejdzie Ci obok nosa. Korzystając z niego, masz pewność, że wybierasz kredyt z najniższymi opłatami i na relatywnie atrakcyjnych warunkach. To narzędzie pozwala także na oszczędność czasu, bo zamiast szukać ofert jedna po drugiej, wertując kolejne strony internetowe firm pożyczkowych, wiele kredytów możesz przejrzeć w obrębie jednej witryny. Sprawdź kalkulator gotówkowy i oszczędzaj czas i pieniądze!

Jak widzisz, najszybciej, najwygodniej i najkorzystniej znajdziesz szybką pożyczkę gotówkową przez Internet. Bez wychodzenia z domu możesz również o nią zawnioskować, przeprowadzając wszystkie procedury online oraz przez telefon. To naprawdę szybkie rozwiązanie – formalności można załatwić nawet w 15 min i po takim czasie cieszyć się z pieniędzy na koncie. Oczywiście ma to swoją cenę, bo szybkie pożyczki są droższe niż kredyty gotówkowe. Cóż, jak to zwykle w życiu bywa – coś za coś.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *