Natura i zdrowie

Inoa - koloryzacja, która zachwyci każdego!

Dorota Plichta
wrz 8 2017

Inoa

Zmiana koloru włosów wcale nie jest błahą decyzją. Nowy kolor potrafi całkowicie odmienić wygląd twarzy i nadać jej nowy wyraz. Niestety, wokół koloryzacji włosów krąży bardzo wiele mitów. Najczęściej dotyczą one negatywnego wpływu farbowania na kondycję włosów. Czy rzeczywiście tak jest? Wszystko zależy od sposobu koloryzacji. L’Oreal dysponuje produktami, które nie tylko nie niszczą włosów, ale także nadają im miękkość i blask! Farby Inoa to prawdziwa rewolucja w koloryzacji włosów!

Jak nie zniszczyć włosów koloryzacją?

Zła sława farbowania włosów wiąże się przede wszystkim z niszczącym działaniem amoniaku, który otwiera osłonkę stanowiącą tarczę ochronną włosa oraz pozbawia go części melaniny. W rezultacie, włosy stają się zniszczone, matowe i słabe. Na szczęście, powstaje coraz więcej sposobów na koloryzację bez amoniaku. Wśród nich największym zaufaniem fryzjerów cieszy się Inoa - koloryzacja całkowicie bezpieczna dla włosów. Dzięki minimalnemu stężeniu składnika zasadowego, włosy nie ulegają uszkodzeniom, a zawartość pielęgnacyjnych olejków odżywia i wzmacnia wrażliwe na zniszczenia włosy. Podstawową zasadą bezpiecznej koloryzacji jest więc wybór odpowiednich farb. Jednak równie ważna jest technika wykonania koloryzacji. Aby mieć pewność, że włosy nie ulegną uszkodzeniom, oddajmy się w ręce profesjonalnego kolorysty.

Jak wybrać modną koloryzację?

Trendy we fryzjerstwie zmieniają się wolniej niż w modzie, ale każdy sezon przynosi nowe, ciekawe rozwiązania koloryzacyjne. Ostatnio, wyjątkową popularnością cieszy się chłodny, pastelowy  blond, który świetnie współgra z jasną cerą i “zimnym” typem urody. Uzyskanie efektu jasnego blondu, który będzie wyglądał naturalnie i subtelnie wcale nie jest takie proste. Jednak dzięki koloryzacji Inoa Blond Resist, można cieszyć się jednolitym, długotrwałym kolorem po jednej wizycie u fryzjera. Farba Inoa całkowicie pokrywa siwe włosy i w przeciwieństwie do innych produktów - nie pozostawia żadnych żółtych refleksów. Inoa Blond Resist to prawdziwy hit tego sezonu! Równie dużą popularnością cieszy się kolor ognistej czerwieni, który nadaje twarzy charakteru i przykuwa wzrok. Piękną, rubinową barwę można bez trudu uzyskać dzięki Inoa Carmilane.

Zalety koloryzacji Inoa

 

 • nie niszczy struktury włosa
 • jest bezzapachowa
 • nie wywołuje reakcji alergicznych
 • pokrywa do 100% siwych włosów
 • posiada bardzo szeroką gamę odcieni
 • można ją stosować będąc w ciąży
 • nadaje głęboki, intensywny kolor

Gdzie wykonać koloryzację włosów?

Podstawową zasadą udanej koloryzacji jest jedna: Nigdy nie rób tego w domu! Tylko wykwalifikowany kolorysta da ci gwarancję, że farbowanie włosów nie skończy się porażką. Całkowite pokrycie siwych włosów i uzyskanie jednolitego koloru jest niemal niemożliwe w warunkach domowych. Jeśli chodzi o Inoa, koloryzację można przeprowadzić w Salonach Ekspert, w których uzyskamy nie tylko fachową obsługę, ale także poradę dotycząca doboru koloru oraz dalszej pielęgnacji.  Zabieg przeprowadzony przez profesjonalnego kolorystę trwa około 35 minut i jest wyjątkowo przyjemny. Po wyjściu z salonu, włosy są miękkie, nawilżone i pełne blasku.

Jak zachować kolor na dłużej?

Aby efekty koloryzacji były maksymalnie trwałe, warto zastosować się do kilku praktycznych wskazówek:

 

 1. Zawsze wykonuj koloryzację w salonie fryzjerskim.
 2. Stosuj kosmetyki do pielęgnacji włosów farbowanych.
 3. Rzadziej myj włosy.
 4. Podczas mycia, płucz włosy chłodną wodą.
 5. Nie wystawiaj włosów na długotrwałe działanie promieni UV.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij