Przedsiębiorca

Pieczątki prywatne i firmowe dla każdej branży

Robert Michoń
lut 1 2017

Prowadzisz firmę, zatrudniasz pracowników, a obieg dokumentów w twojej firmie jest częściowo tradycyjny, czyli papierowy? W takim razie pieczątki z pewnością się przydadzą, i to niezależnie od branży, w jakiej działasz.

Z myślą o firmach powstaje wiele nowoczesnych aplikacji, które mają wyeliminować tradycyjny, czyli papierowy obieg dokumentów w firmach. Mimo tego wciąż są takie zakłady, w których drukuje się dziesiątki, jeżeli nie setki dokumentów każdego dnia. W takiej sytuacji pieczątki bardzo się przydają. Poza imiennymi, warto również zakupić takie, które skrócą czas dodawania uwag do treści dokumentu, np. „zwrócić do…” czy „zaakceptowano”.

Twoja firma działa na rynku już od kilkunastu lat i prężnie się rozwija? Co roku zatrudniasz nowe osoby? Może zamiast zamawiać kolejne pieczątki, czas zakupić maszynę do produkcji takich? Takie rozwiązanie może okazać się korzystne pod względem finansowym, skróci również czas oczekiwania na otrzymanie takiej.

Pieczątka – mała rzecz, której nie może zabraknąć na twoim biurku

Skoro pieczątka bywa niezbędna i przydaje się w wielu sytuacjach, to warto zlecić wykonanie takiej. Poza firmową, dobrze, abyś zamówił również imienne dla poszczególnych pracowników. Nie powinieneś mieć z tym problemu, bo w każdej miejscowości znajdziesz punkt wyrobu pieczątek. Warszawa to jedna z miejscowości, w których takich punktów jest najwięcej.

Czy pieczątka firmowa to konieczność? Jako przedsiębiorca musisz mieć świadomość, że nie musisz takiej posiadać – nie ma przepisu, którego treść zobowiązywałaby cię do posiadania takiego produktu. Z drugiej strony pieczątka po prostu się przydaje, a na niektórych formularzach znajdziesz napis „miejsce na podpis i pieczątkę przedsiębiorcy”. W praktyce zatem posiadanie pieczątki to nie fanaberia, ale często konieczność i ułatwienie codziennej pracy.

Gdy firma się rozrasta...

Jeżeli zatrudniasz wiele osób, to z pewnością masz świadomość, że złożenie zamówienia na dziesiątki czy nawet setki pieczątek będzie cię sporo kosztować. W takiej sytuacji przydadzą się maszyny do produkcji pieczątek. Masz spory wybór, gdy chodzi o takie urządzenia. Posiadając specjalną maszynę, będziesz mógł samodzielnie wykonać pieczątkę wówczas, gdy będzie to konieczne. Jako potencjalny jej posiadacz, musisz wiedzieć, że obsługa nie jest trudna i czasochłonna.

Chcesz zamówić pieczątkę? A może jesteś zainteresowany nabyciem maszyny błyskowej do wyrobu pieczątek? Szeroki wybór takich produktów znajdziesz w ofercie firmy Modico. Jej propozycje sprawdzisz na stronie internetowej: http://www.modico.pl/.

Materiał partnera zewnętrznego

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *