Po pracy

Rower KTM - Czy warto kupić rower tej marki?

Robert Michoń
mar 31 2022

Rower KTM

Rowery KTM stają się z każdym rokiem coraz popularniejsze w naszym kraju. Marka od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród Austriaków, którzy pokazują, że jest to firma godna zaufania. Wszyscy klienci są bardzo zadowoleni z możliwości oferowanych przez sprzęt tej marki. Dotyczy to także osób, które są bardzo wymagające i nie zadowalają się półśrodkami. W konsekwencji, firma przykłada szczególną uwagę do tego, aby zadbać o utrzymujący się poziom standardów. Pozwala to na utwierdzenie konsumentów w twierdzeniu, że jest to firma spełniająca potrzeby osób wymagających. Dodatkowo przedstawiamy, dlaczego warto kupić rower posiadający napęd elektryczny. 

Rowery KTM – austriacka marka dla wymagających

Marka KTM powstała w 1964 roku w Austrii. Na każdym pojeździe można znaleźć napis "Made in Austria", co jest z pewnością gwarancja wyróżniającej się na rynku wysokiej jakości, pozostawiającej konkurencję daleko w tyle. Modele charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością i stosowaniem innowacji technologicznych. Marka KTM poszerza nieustannie swój asortyment. Stąd w ofercie posiada nie tylko rowery, ale także quady, gokarty i sportowe samochody. Pomimo wielu lin produkcyjnych, zachowuje troskę o posiadane standardy. W każdym roku produkuje ok. 200 tysięcy rowerów, które są dopracowane w najmniejszym calu. Poszczególne etapy produkcji podlegają stałej kontroli i testom, co pozwala na utrzymanie prestiżu i spełnienie oczekiwań posiadanych przez klientów. 

Rowery KTM charakteryzuje się wykonywaniem modeli, które spełniają wszelkie oczekiwania stawiane zarówno przez profesjonalistów jak i najbardziej wymagających użytkowników. Pozwalają zarówno na utrzymanie komfortu podczas codziennych przejażdżek, także tych w celach typowo rekreacyjnych. Austriacki producent bardzo dużą wagę przykłada do stworzenia pojazdów niezawodnych, dlatego ze specjalną uwagą kompletuje poszczególne części, aby reprezentowały najbardziej podwyższone normy. 

Rower elektryczny KTM

Czy warto kupić rower KTM z napędem elektrycznym?

Osoby poszukujące roweru elektrycznego powinny przede wszystkim skupiać się na renomie posiadanej przez producenta. Jest to swoista gwarancja jakości pojazdu, ale także pozwala na swobodne korzystanie z fachowych porad jak i umożliwia stały dostęp do serwisu. Na rynku rowerów posiadających napęd elektryczny na szczególną uwagę zasługuje właśnie marka KTM. Produkcją rowerów zajmuje się od 50 lat i nieustannie podążą za zmianami na rynku i potrzebami klientów, jednak w żaden sposób nie powoduje to jakiegokolwiek uszczerbku na jakości oferowanych modeli. Dodatkowo, doświadczenie w branży umożliwiło firmie wypracowanie własnych, funkcjonalnych rozwiązań. 

Coraz częściej pojawiają się twierdzenia, które wskazują, że rowery elektryczne stanowią przyszłość komunikacji. Szczególnie w dużych miastach, gdzie występują ogromne trudności w komunikacji. Rosnące ceny utrzymania samochodów sprawiają, że coraz częściej mieszkańcy poszukują alternatywnych rozwiązań, które pozwalają na oszczędności. Dodatkowo użytkownicy rowerów z napędem elektrycznych posiadają większą dawkę ruchu, co przekłada się na ogólny stan zdrowia. Rower elektryczny sprawdza się w tej kwestii rewelacyjnie, ponieważ stanowi kompromis pomiędzy korzyściami wynikającymi z użytkowania roweru, a także zwiększonej wygodzie zapożyczonej od samochodu. Rower KTM posiada baterie, które ładowane są za pomocą standardowych gniazdek elektrycznych. Przeciętny czas ładowania trwa kilka godzin, jednak na jednym, pełnym cyklu można przejechać nawet 180 km. W przypadku wielu osób jest to więcej niż potrzebują w ciągu jednego tygodnia, dlatego jest to spora oszczędność. Szczególnie po uwzględnieniu stale zmieniających i podwyższających się cen paliw. 

Bardzo dużą popularnością wśród osób zainteresowanych zakupem roweru elektrycznego cieszy się marka KTM. Z pewnością największy wybór modeli dopuszczonych do sprzedaży znajduje się w sieci. Bardzo szerokim asortymentem może poszczycić się sklep Mocne Rowery. Przestawione rowery KTM w sklepie internetowym nie ustępują modelom, które dostępne są stacjonarnie, a szeroka oferta umożliwia najlepsze dopasowanie modelu do pot rzeb posiadanych przez użytkownika. Rower elektryczny sprawdza się zarówno w przypadku osób dojeżdżających do pracy jak i osób starszych, które posiadają problemy zdrowotne. Rowery elektryczne są wybierane także przez miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i osób, które lubią się intensywnie zmęczyć. Rowery KTM sprawdzają się zarówno w mieście jak i w terenie. 

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *